Aktualności

6 Mediations Biennale

poniedziałek, 08 październik 2018

 

virtual.jpg

 

Zapraszamy na Mediations Biennale do Poznania - wystawę sztuki współczesnej inspirowanej wirtualną rzeczywistością i światem cyfrowym.

Artyści z Polski oraz innych krajów zaprezentują swoje prace między innymi na słynnych targach gier PGA. Event dedykowany
jest młodym twórcom i ruchom artystycznym w zmieniającym się nurcie sztuki, ulegającej wpływowi internetu i technologii.

Wydarzenia podczas PGA możecie śledzić tutaj: https://www.facebook.com/events/460214877803019/

PGA towarzyszyć będą wystawy w:

Muzeum Archidiecezjalne – ul. J. Lubrańskiego 1
Biblioteka – Św. Marcin 56
Stara Rzeźnia- ul Grobla 23

Całość odbywa się w Poznaniu w dniach 12 - 27 października. Szczegółowy program możecie znaleźć pod tym linkiem:
http://www.mediations.pl/biennale/?p=680

 

Kursy eduweb.pl dla PJATK

poniedziałek, 08 październik 2018

Mamy przyjemność poinformować, że Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych nawiązała współpracę z serwisem eduweb.pl, w ramach której Studenci mogą otrzymać dostęp do kursów wideo na platformie eduweb.pl.

PJATK gwarantuje Państwu pokrycie 75% kosztów abonamentu na Kursy i Warsztaty eduweb.pl, co oznacza, że dostęp do platformy eduweb.pl możesz uzyskać płacąc 290 zł  za dziesięciomiesięczny dostęp do wszystkich materiałów Eduweb.pl.

Wykupienie dostępu na najbliższe 10 miesięcy jest możliwe do końca miesiąca, czyli do 31 października włącznie. Aby uzyskać dostęp:

  1. Zarejestruj się w serwisie eduweb.pl na konto email, które masz w domenie @pja.edu.pl
  2. Będąc zalogowanym, dokonaj opłaty na stronie
  3. Po weryfikacji konta, w ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie i dostęp zostanie aktywowany.

Dostęp obejmuje możliwość oglądania online wszystkich Kursów oraz Warsztatów na eduweb.pl przez 10 miesięcy.

Masz dodatkowe pytania? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co znajdziesz na eduweb.pl?

eduweb.pl to największy w Polsce serwis z profesjonalnymi kursami wideo (ponad 1000 godzin) z zakresu IT, tworzenia grafiki, stron WWW, programowania, fotografii, wideo, postprodukcji i innych. Poza kompleksowymi kursami online prowadzimy zajęcia na żywo w ramach Eduweb Live i ścieżek specjalizacji, jak również oferujemy Certyfikaty i wsparcie na każdym etapie nauki.

Nasi trenerzy to najwyższej klasy eksperci z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.

Dostęp do wszystkich kursów eduweb.pl w ramach Uczelni

Multilicencje obejmują dostęp do praktycznie wszystkich zasobów eduweb.pl, co znaczy że możesz oglądać setki godzin kursów oraz Warsztatów zawierających masę praktycznej, rynkowej wiedzy z dziedziny IT.

Zobacz Specjalizacje do których uzyskasz dostęp: http://eduweb.pl/specjalizacje/

Certyfikaty Honorowane w Branży i Praktyki

Studenci mają w ramach Multilicencji możliwość przystępowania do Egzaminów, którymi kończą się nasze ścieżki kursów a jednocześnie możliwość bezpłatnego uzyskania Certyfikatów Praktyk i Ekspert. Są to honorowane już przez ponad 100 firm uprawnienia, które stanowią zewnętrzne potwierdzenie zdobytych praktycznych umiejętności. Dodatkowo, w ciągu roku mamy do zaoferowania nawet kilkadziesiąt miejsc na praktykach w najlepszych firmach w branży!

Sprawdzanie postępów, wymiana opinii, punkty i nagrody!

W ramach Multilicencji uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, również na urządzeniach przenośnych a swoje umiejętności rozwijasz w ramach wybranej ścieżki tematycznej, zatem uczysz się tego co przyda się w Twojej przyszłej pracy.

Thresholds

niedziela, 07 październik 2018

Wydział Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
serdecznie zaprasza na warsztaty Social Design Course
i konferencję podsumowującą projekty ALIEN, INDEPENDENCE i WHO IS WORKING? – Social Design Course
pt. Thresholds.

Uczestnicy warsztatów, debat, spotkań i wykładów rozmawiać będą o wolności, niepodległości, niezależności, migracji i przede wszystkim rynku pracy. Zajęcia i wykłady poprowadzą wybitni projektanci i nauczyciele dizajnu z Polski i zagranicy.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdziecie Państwo na stronie thresholds.pja.edu.pl, gdzie należy się zarejestrować.

 

THRESHOLDS


miejsce: PJATK, Centrum Kreatywności Targowa, Centrum Wielokulturowe, Ogród Jordanowski VII w Warszawie;
opiekun: Ewa Satalecka;
zaangażowane osoby: Julia Michalczyk, Magda Kłos, Wojciech Płudowski, Marta Myszewska, Katerina Antonaki;
komentarz: warsztaty (15–19.10) i międzynarodowa konferencja (22–23.10) poświęcona projektowaniu komunikacji; wstęp wolny, tłumaczenie symultaniczne na język polski, konieczna rejestracja on-line;
biuro konferencyjne: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ramy czasowe: 15–23 października 2018
link: thresholds.pja.edu.pl


SOCIAL DESIGN COURSE Who is working?


miejsce: PJATK, Centrum Kreatywności Targowa, Centrum Wielokulturowe, Ogród Jordanowski VII w Warszawie;
opiekun: Marjatta Itkonen, Ewa Satalecka;
zaangażowane osoby: warsztaty 1 i 2 rok MA: Marjatta Itkonen, Anna Ciechanowicz, warsztaty 1 rok BA: Yadzia Williams, Anna Eichler, Jan Bajtlik, Sebastian Trzoska, warsztaty 2–3 rok BA: Anil Demir, Valentina de Mateo, Markus Pretnar, Ketty di Tardo Laura Felici, asystenci kuratorki: Kinga Ostapkowicz, Bartosz Wyszyński;
komentarz: warsztaty (15–19.10)
ramy czasowe: 15–19 października i 12–16 listopada 2018

PlakatyB1 Page 1

 

Wystawa Elżbiety Gnyp pt. "Pejzaż"

niedziela, 07 październik 2018

Już od środy 10 października będzie można oglądać wystawę malarstwa pt. Pejzaż autorstwa p. Elżbiety Gnyp - wykładowczyni PJATK na Wydziale Sztuki Nowych Mediów.

Miejsce: BWA Galeria Zamojska, Zamość, ul. Staszica 27

KIedy: Wernisaż wystawy, 10 października, godz. 17.00; wystawa będzie czynna do 4 listopada

 

Więcej informacji na stronie.

Gnyp

Strona 1 z 30