21 kwietnia Dzień Otwarty w PJATK

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK w sobotę 21 kwietnia w godz. 10.00 - 14.00

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Dział Rekrutacji, Dział Wymiany Zagranicznej, Biuro Karier).

To okazja aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfice kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na Wydział Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Kandydatów i kandydatki zainteresowanych kierunkami: INFORMATYKA, GRAFIKA, ZARZĄDZANIE INFORMACJĄ oraz KULTUROZNAWSTWO zapraszamy na Dzień Otwarty do PJATK na ulicę Koszykową 86 w Warszawie, zaś kierunkiem: ARCHITEKTURA WNĘTRZ na ulicę Siewierską 13.

W trakcie najbliższego dnia otwartego dodatkowo będzie można zapoznać się z technikami grafiki warsztatowej.

Szczegółowy Program Dnia Otwartego

10:00 Rozpoczęcie Dnia Otwartego, Hol główny, parter

10:15 Klika słów o uczelni – prezentacja, Aula 110A, I piętro

10:30 Zwiedzanie Uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne