ACM : MRI interaktywna mandala - WYSTAWA DYPLOMOWA

Serdecznie zapraszamy na wystawę pracy dyplomowej Aleksandry Chodakowskiej-Malkiewicz, zrealizowanej w Pracowni Multimediów na Wydziale Sztuki Nowych Mediów PJATK w Warszawie.

promotor główny: dr. hab Anna Klimczak
promotor pomocniczy: mgr Olga Wroniewicz
stażysta pracowni MUT: inż. Tomasz Miśkiewicz

ACM : MRI interaktywna mandala, jest instalacją multimedialną, która zachęca do chwili refleksji, wyciszenia, swoistej medytacji. W taki stan wprowadzają nas udźwiękowione, symetryczne wizualizacje, które widz samodzielnie tworzy. Nie są to jednak tradycyjne mandale, ponieważ buduje się je poprzez modyfikacje sekwencji zdjęć wykonanych podczas rezonansu magnetycznego (MRI) głowy autorki.

(ACM: MRI interactive mandala" is a multimedia installation, which can work as a perfect meditation tool. By creating their own symmetrical and colourful mandalas, accompanied by sound, the audience can experience a moment of self-reflection and self-awareness. However, these are not traditional mandalas, since they are created by modifying the sequence of photographs taken during magnetic resonance imaging (MRI) of the author’s head.)

Kiedy:
wernisaż vol. 1: środa, 7 października, godz. 12:00
wernisaż vol. 2: piątek, 9 października, godz. 18:00
wystawa: 7-13 października, godz. 12:00-18:00 (środa-piątek, poniedziałek-wtorek)

Gdzie:
Galeria Medium, Wydział Sztuki Nowych Mediów PJATK w Warszawie
PJATK Warszawa, ul. Koszykowa 86 / Budynek C (poziom -1), sala 013 / Pracownia Multimediów

Link do wydarzenia na FB

ACM MRI zaproszenie