Dzień otwarty 10 września

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK 10 września od godz. 10.00!

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość bliższego poznania uczelni, porozmawiania z kadrą naukowo-dydaktyczną, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Dział Rekrutacji, Dział Wymiany Zagranicznej, Biuro Karier).

To okazja aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfice kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na Wydział Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Kandydatów i kandydatki zainteresowanych kierunkami: INFORMATYKA, GRAFIKA, ZARZĄDZANIE oraz KULTUROZNAWSTWO zapraszamy na Dzień Otwarty do PJATK na ulicę Koszykową 86 w Warszawie, zaś kierunkiem: ARCHITEKTURA WNĘTRZ na ulicę Siewierską 13.

Program Dnia Otwartego

10.00 – Rozpoczęcie Dnia Otwartego

10.15 – Klika słów o uczelni – prezentacja

10.40 – Zwiedzanie Uczelni