Dni otwarte

Dzień otwarty 19 lutego 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK we wtorek 19 lutego w godz. 15.30 - 18:30.

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Dział Rekrutacji, Dział Wymiany Zagranicznej, Biuro Karier).

To okazja, aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfice kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, Druku 3D, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na Wydział Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Osoby zainteresowane grami komputerowymi będą mogły zapoznać się z możliwościami rozwoju w e-sporcie, które zostaną zaprezentowane przez członków NINJA PJATK.

Szczegółowy program dnia otwartego

15:30 Rozpoczęcie dnia otwartego. Hol główny, parter

15:45 Kilka słów o uczelni - prezentacja, Aula Główna

16:10 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne

16:30 "Przedstawienie procesu akwizycji, obróbki i druku 3D" - dr Michal Tomaszewski, laboratorium, druku 3D

17.00 "Początek przygody z informatyką" mgr inż. Piotr Gago, Aula 110B

17:15 Kilka słów o uczelni - prezentacja, Aula Główna

17:45 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne

18:00 "E-sportowy zawrót głowy" Karolina Wierzchałek, Adrian Miciukiewicz, Marcin Motwicki, Aula 110B

18:30 Zakończenie dnia otwartego

Dodatkowo konsultacje teczek na Wydział Sztuki Nowych Mediów.

Serdecznie zapraszamy!