Dzień Otwarty 5 czerwca

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK w środę 5 czerwca w godz. 15.30-18:30.

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Działu Rekrutacji, Działu Wymiany Zagranicznej, Biura Karier).

To okazja, aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfiką kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, druku 3D, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na studia na Wydziale Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Osoby zainteresowane grami komputerowymi zapoznają się z możliwościami rozwoju w e-sporcie, które zostaną zaprezentowane przez członków Ninja PJATK.

Szczegółowy program dnia otwartego

15:30 Rozpoczęcie dnia otwartego. Hol główny, parter, budynek A

15:40 Kilka słów o uczelni - prezentacja, sala 337, III p., budynek A

16:10 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne