Dni otwarte

Dzień otwarty 6 kwietnia 2019

Zapraszamy na Dzień Otwarty PJATK w sobotę 6 kwietnia w godz. 10.00 - 14:00.

Dni Otwarte dla kandydatów na studia to możliwość poznania uczelni, porozmawiania z wykładowcami, studentami i przedstawicielami istotnych dla przyszłych studentów działów (np. Dział Rekrutacji, Dział Wymiany Zagranicznej, Biuro Karier).

To okazja, aby zapoznać się z zasadami rekrutacji i studiowania, programami nauczania, specyfice kształcenia w PJATK. W czasie Dni Otwartych można zwiedzić Uczelnię – pracownie, laboratoria specjalistyczne (np. multimediów, sieci urządzeń mobilnych, Druku 3D, studio nagrań, realizacji dźwięku, laboratorium fotograficzne, pracownie malarskie).

Kandydaci na Wydział Sztuki Nowych Mediów będą mogli skonsultować swoją teczkę z pracami.

Osoby zainteresowane grami komputerowymi będą mogły zapoznać się z możliwościami rozwoju w e-sporcie, które zostaną zaprezentowane przez członków NINJA PJATK.

Szczegółowy program dnia otwartego

10:00 Rozpoczęcie dnia otwartego. Hol główny, parter

10:15 Kilka słów o uczelni - prezentacja

10:40 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne

11:15 "E-sportowy zawrót głowy" Karolina Wierzchałek - studentka Informatyki

11:40 Kilka słów o uczelni - prezentacja

12:00 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne

12:45 "Przedstawienie procesu akwizycji, obróbki i druku 3D" - dr Michal Tomaszewski, laboratorium, druku 3D

13.15 Zwiedzanie uczelni - laboratoria komputerowe, pracownie artystyczne

14:00 Zakończenie dnia otwartego

Dodatkowo konsultacje teczek na Wydział Sztuki Nowych Mediów, w godz. 12:00-14:00, dr hab. Jacek Staszewski.

Osoby zainteresowane kierunkiem Architekura Wnętrz zapraszamy też do naszej siedziby na ul. Siewierską 13.

Serdecznie zapraszamy!