Illustration Week - win the studies

Illustration Week - win the studies

Weź udział w tygodniowych warsztatach i zdobądź indeks Sztuki Nowych Mediów!


Zapraszamy na tydzień warsztatów z ilustracji, prowadzonych przez międzynarodowe grono uznanych artystów, którzy przez tydzień dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniami ze studentami Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJATK i 10 szczęśliwymi wybrańcami, który będą chcieli dołączyć do studentów ścieżki anglojęzycznej Communication Design.


Zajęcia poprowadzą: znany polskiej publiczności z komiksowej współpracy z magazynem „Przekrój” Alecos Papadatos, który poprowadzi zajęcia z „Comic Book Design”; Andrzej Klimowski, związany z brytyjskim Royal College of Arts, znakomity autor powieści graficznych i plakatów Aleksander Klimowski poprowadzi tydzień zajęć z „Graphic Novel Design”, a flamandzcy graficy Ann Geerinck and Klaas Verpacke, współpracujący z takimi tytułami jak New Yorker, czy New York Times uczyć będą projektowania ilustracji.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Zajęciom praktycznym towarzyszyć też będzie wieczór wykładów otwartych, który będzie wprowadzeniem do artystycznych praktyk każdego z zaproszonych gości.

Warsztaty są elementem programu nauczania na kierunku Communications Design Sztuki Nowych Mediów, ale są też otwarte dla uczestników z zewnątrz, którzy rozważają studia na PJATK.

Aby wziąć udział w warsztacie, należy wysłać portfolio zawierające min.5 prac projektowych na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 maja do godz.18. Wyniki naboru podane zostaną następnego dnia.

Spośród wybranych kandydatów, podczas warsztatów wyłoniony zostanie najlepszy kandydat, który zdobędzie miejsce na wybranych studiach artystycznych na PJATK bez rozmów kwalifikacyjnych (Studia stacjonarne licencjackie lub magisterskie, ścieżka anglojęzyczna).

Regulamin naboru - pobierz

 

Program Illustration week

22-26.05

Alecos Papadatos - Comic Book Design
10.00 – 17.00

22-26.05

Andrzej Klimowski - Graphic Novel Design
10.00 – 17.00

24-26.05

Ann Geerinck and Klaas Verpacke - Illustration Design
10.00 – 17.00
10.00 – 17.00

Wykłady otwartre
25.05, godz. 17.30-19.30, Aula Głowna PJATK

Wystawa powarsztatowa
26.05, Pokój C05, godz.15.00

Pobierz załącznik: