Kiermasz Świąteczny w PJATK

17 grudnia (sobota) w godzinach 11.00 -16.00 w Studio Sztuki w budynku C planowana jest organizacja Kiermaszu Świątecznego w PJATK.

Wystawcami mogą być studenci, absolwenci i pracownicy Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Wystawcy zobowiązani są do rejestracji poprzez Formularz

Organizacja kiermaszu uzależniona jest od liczby zgłoszeń. Uczelnia udostępnia miejsce wraz ze stolikem i krzesłem, organizacja sprzedaży pozostaje po stronie wystawców i prowadzona jest na ich rachunek. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji wystawców. Na zgłoszenia czekamy do 9 grudnia.

Na kiermaszu będzie można sprzedać/kupić robione przez siebie przedmioty (obrazy, rysunki, biżuterię, gadżety itp.) lub pozbyć się niepotrzebnych dla siebie rzeczy (oprócz ubrań). Zapraszamy!!!

Wydarzenie na Facebooku