Konferencja ATypI 2016 w Warszawie!

17 października 2015, w czasie konferencji ATypI w Sao Paulo ogłoszono, iż następnym miejscem spotkania miedzynarodowej społecznosci typograficznej w roku 2016 bedzie Warszawa. PJATK jest współorganizatorem tego wydarzenia, a nasi studenci Jan Duda i Marta Myszewska oraz absolwentka PJATK Marta Kamieńska przygotowali spot, którym ATYPI 2016 było anonsowane na miedzynarodowym forum typografów i projektantów.

Marta Kamieńska wspólnie z Janem Dudą zaprojektowali i złozyli także książkę zawierajacą wykłady i prezentacje projektów studentckich pokazywanych w czasie Studenckiego Miedzynarodowego Festiwalu Ruchomej Typografii MOTYF2014, organizowanego przez Wydział Sztuki Nowych Mediów. Książkę można nabyć przez Internet w księgarni PJATK.

104 300 thickbox