Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci prof. Mariana Nowińskiego, wieloletniego Dziekana Wydziału Sztuki Nowych Mediów.
PJATK na czele Rankingu Szkół Wyższych

Znamy wyniki tegorocznego Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2016. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zajęła I miejsce wśród niepublicznych uczelni technicznych w kraju. Wysoką pozycję zdobyła także w zestawieniu ogólnym uczelni technicznych.

W Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich PJATK zajęła III miejsce. Uczelnia od wielu lat plasuje się w trójce najlepszych niepublicznych szkół wyższych w Polsce.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych znalazła się także w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni w kraju w kategorii „Kierunki IT”. Wysoką pozycję zdobyła także w kategorii „Preferencje pracodawców”.

Więcej informacji: perspektywy.pl