Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. Pawła Rembelskiego, absolwenta i wykładowcy PJATK.

Studencki Wyjazd Integracyjny PJATK Piecki 2017

Wyjazd Integracyjny PJATK 11-15 września.

Samorząd Studencki co roku organizuje wyjazd integracyjny dla studentów uczelni. W tym roku ponownie zabiera chętnych na Mazury do ośrodka wczasowego Ostrów Pieckowski, który jest wręcz stworzony do organizacji tego typu wydarzeń - wygodne pawilony mieszkalne, boisko do piłki nożnej oraz siatkówki, plaża zachęcająca do kąpieli słonecznych i wodnych, a także możliwość wypożyczenia łódki, kajaka, czy roweru wodnego.

W programie wiele atrakcji realizowanych pod nadzorem wykwalifikowanych instruktorów: jazda na skuterze wodnym lub przyczepionym do niego pontonie, przejazd motorówką ze sternikiem, Archery Tag, paintball (dodatkowa opłata) oraz wiele innych zadań i atrakcji.
Podczas wyjazdu zaplanowane są też dwie duże imprezy w stylu meksykańskim. Zwieńczenie wyjazdu to wspólnie ognisko z pieczeniem kiełbasy i wspólnym śpiewaniem i tańcami!

Koszt dla pierwszych 65 osób wynosi 480 zł dla pozostałych 590 zł.

Zapraszamy, więcej na http://pj.edu.pl/integralpjatk