e-książki i e-czasopisma

e-książki i e-czasopisma

nasbi

Wypożyczalnia książek, audiobooków i wideokursów grupy Wydawniczej Helion ale dostępne są tu również tytuły innych wydawców książek profesjonalnych.

Jak skorzystać | Lista dostępnych książek

wiley

Czasopisma Full Collection 2016, w tym 1405 tytułów bieżących z rocznikami od 1997 oraz 2450 książek wydanych w latach 2009 i 2015.

Lista dostępnych książek | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

Sciense Direct Elsevier

Czasopisma Freedom Collection, w tym 1851 tytułów bieżących z rocznikami od 1995 oraz 420 tytułów archiwalnych, 4 czasopisma z grupy Lancet oraz książki: 1712 monografii z lat 2013 i 2014 oraz 803 wolumeny serii książkowych lub poradnikowych z lat 2011-2015.

Lista dostępnych książek | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

ebsco

7 baz pełnotekstowych zawierających czasopisma naukowe różnych wydawców, książki, gazety i inne publikacje oraz 7 baz bibliograficznych.

Zasoby dostępne przez IP PJATK lub za pomocą hasła. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lista i opis baz

springerlink

Czasopisma, w tym 2008 tytułów bieżących ze wszystkimi dostępnymi rocznikami oraz 425 tytułów archiwalnych, archiwum serii książkowych (10.588 wolumenów), 16.653 książek wydanych w latach 2004, 2005 i 2009-2011 oraz książki z pozostałych roczników do 2012 w dostępie testowym.

Lista dostępnych książek | Archiwum serii książkowych | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

   
PWN Oxford logo

Wielki słownik angielsko-polski, polsko-angielski PWN - Oxford.

  • 1 000 000 znaczeń, zwrotów, fraz, idiomów,
  • specjalistyczne terminy z ponad 100 dziedzin,
  • brytyjska i amerykańska wymowa haseł, nagrania audio

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
proquest Wypożyczalnia książek elektronicznych czołowych wydawców profesjonalnych, naukowych i akademickich, m.in. Cambridge Univeristy Press, Kluwer, Oxford Univeristy Press, Springer, Taylor & Francis czy World Scientific. Przeczytaj jak skorzystać
   
science

Tygodnik ilustrowany, w którym publikowane są najnowsze, szczególnie doniosłe odkrycia w dziedzinie nauk przyrodniczych i wszelkie materiały wiążące się z rolą nauki we współczesnym świecie.

Roczniki od 1997 dostępne są przez IP PJATK.

nature

Jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych czasopism naukowych, opisuje odkrycia ze wszystkich dziedzin nauk przyrodniczych, inżynieryjnych oraz ścisłych ekonomicznych. Roczniki od 2010 dostępne są przez IP PJATK.

harvard

Amerykański miesięcznik prezentujący rozwój teorii i praktyki zarządzania. Magazyn uznawany za jeden z najbardziej opiniotwórczych na świecie w zakresie wiedzy o rozwoju przedsiębiorstw, ekonomii czy praktyk zarządzania.

Czasopismo dostępne w bazie Ebsco przez IP PJATK

   
wyborcza

Największy ogólnopolski opiniotwórczy dziennik. W ramach prenumeraty dostęp do wszystkich serwisów i magazynów (m. in. Wyborcza.pl, WysokieObcasy.pl, serwisy lokalne, Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale Historia). Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowa prenumerata ‘Gazety Wyborczej’ dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.

   
gazetaprawna

Największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach. Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
pulsbiznesu

Ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy. Prezentuje najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
socialmediamanager

Kwartalnik szkoleniowy w całości poświęcony mediom społecznościowym. Lektura dla każdego, kto prowadzi lub zamierza prowadzić komunikację i promocję w mediach społecznościowych.

Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
omm

Magazyn prezentuje rozwiązania i narzędzia dla firm i instytucji publicznych, którym zależy na promocji i sprzedaży w Internecie.

Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 

Czasopisma dostępne na FTP

FTP(Public)/BIBLIOTEKA/Czasopisma_w_formacie_PDF

 

 

admin
linux
apa
elektronik

 


 

 

Pobierz załącznik: