e-książki i e-czasopisma

e-książki i e-czasopisma

Academic Search UltimateBusiness Source Ultimate

Academic Search Ultimate to wielodziedzinowa pełnotekstowa baza publikacji naukowych. Jest wszechstronnym narzędziem badawczym dla studentów poszukujących obszernego źródła informacji w globalnej perspektywie.

Business Source Ultimate to pełnotekstowa baza z zakresu nauk ekonomicznych i biznesu. Baza umożliwia śledzenie światowych trendów i aktualnie podejmowanych tematów biznesowych.

PJATK ma uruchomiony dostęp testowy do baz Academic Search Ultimate oraz Business Source Ultimate, który potrwa do 31.05.2018 r.

Zasoby dostępne przez IP PJATK lub za pomocą hasła.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

nasbi

Wypożyczalnia książek, audiobooków i wideokursów grupy Wydawniczej Helion ale dostępne są tu również tytuły innych wydawców książek profesjonalnych.

Jak skorzystać | Lista dostępnych książek

wiley

Czasopisma Full Collection 2016, w tym 1405 tytułów bieżących z rocznikami od 1997 oraz 2450 książek wydanych w latach 2009 i 2015.

Lista dostępnych książek | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

Sciense Direct Elsevier

Czasopisma Freedom Collection, w tym 1851 tytułów bieżących z rocznikami od 1995 oraz 420 tytułów archiwalnych, 4 czasopisma z grupy Lancet oraz książki: 1712 monografii z lat 2013 i 2014 oraz 803 wolumeny serii książkowych lub poradnikowych z lat 2011-2015.

Lista dostępnych książek | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

ebsco

7 baz pełnotekstowych zawierających czasopisma naukowe różnych wydawców, książki, gazety i inne publikacje oraz 7 baz bibliograficznych.

Zasoby dostępne przez IP PJATK lub za pomocą hasła. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lista i opis baz

springerlink

Czasopisma, w tym 2008 tytułów bieżących ze wszystkimi dostępnymi rocznikami oraz 425 tytułów archiwalnych, archiwum serii książkowych (10.588 wolumenów), 16.653 książek wydanych w latach 2004, 2005 i 2009-2011 oraz książki z pozostałych roczników do 2012 w dostępie testowym.

Lista dostępnych książek | Archiwum serii książkowych | Lista dostępnych czasopism
Zasoby są dostępne przez IP PJATK.

proquest Wypożyczalnia książek elektronicznych czołowych wydawców profesjonalnych, naukowych i akademickich, m.in. Cambridge Univeristy Press, Kluwer, Oxford Univeristy Press, Springer, Taylor & Francis czy World Scientific. Przeczytaj jak skorzystać
   
science

Tygodnik ilustrowany, w którym publikowane są najnowsze, szczególnie doniosłe odkrycia w dziedzinie nauk przyrodniczych i wszelkie materiały wiążące się z rolą nauki we współczesnym świecie.

Roczniki od 1997 dostępne są przez IP PJATK.

nature

Jedno z najstarszych i najbardziej prestiżowych czasopism naukowych, opisuje odkrycia ze wszystkich dziedzin nauk przyrodniczych, inżynieryjnych oraz ścisłych ekonomicznych. Roczniki od 2010 dostępne są przez IP PJATK.

harvard

Amerykański miesięcznik prezentujący rozwój teorii i praktyki zarządzania. Magazyn uznawany za jeden z najbardziej opiniotwórczych na świecie w zakresie wiedzy o rozwoju przedsiębiorstw, ekonomii czy praktyk zarządzania.

Czasopismo dostępne w bazie Ebsco przez IP PJATK

   
gazetaprawna

Największy polski dziennik prawno-gospodarczy, informujący o najważniejszych wydarzeniach i zjawiskach w gospodarce krajowej i zagranicznej, najnowszych zmianach w prawie, podatkach i finansach. Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
pulsbiznesu

Ogólnopolski dziennik gospodarczo-biznesowy. Prezentuje najważniejsze fakty z wielu branż przydatne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorcy, menedżera czy inwestora. Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
zarzadzaniejakoscia

Czasopismo poświęcone systemom, metodom i narzędziom zarządzania jakością, minimalizacji marnotrawstwa, zarządzaniu procesami oraz praktyce zarządzania. Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu i wybraniu: Zasoby - Biblioteka. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
socialmediamanager

Kwartalnik szkoleniowy w całości poświęcony mediom społecznościowym. Lektura dla każdego, kto prowadzi lub zamierza prowadzić komunikację i promocję w mediach społecznościowych.

Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
omm

Magazyn prezentuje rozwiązania i narzędzia dla firm i instytucji publicznych, którym zależy na promocji i sprzedaży w Internecie.

Dostęp do aktualnego numeru i archiwum po zalogowaniu. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   

 

Czasopisma dostępne na FTP

FTP(Public)/BIBLIOTEKA/Czasopisma_w_formacie_PDF

 

 

admin
linux
apa
elektronik

 


 

 

Pobierz załącznik: