Doradca zawodowy w Akademickim Biurze Karier

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Doradztwo indywidualne w zakresie badania kompetencji i predyspozycji zawodowych,
    tworzenia profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych oraz planowania ścieżki kariery
  • Doradztwo grupowe w zakresie metod poszukiwania pracy i umiejętności miękkich w formie
    warsztatowej
  • Udzielanie porad indywidualnych oraz informacji zawodowej nt. rynku pracy, możliwości
    szkolenia, podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie sesji Development Center
  • Tworzenie raportów bilansu kompetencji i raportów zbiorczych
  • Śledzenie losów absolwentów
  • Uczestniczenie w działaniach Biura Karier

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia (psychologia, socjologia, pedagogika,
    doradztwo zawodowe) lub studia podyplomowe dotyczące problematyki rynku pracy bądź
    doradztwa zawodowego
  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe jako doradca zawodowy (w ostatnich 5 latach)
  • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących zasady pośrednictwa zawodowego oraz
    podstaw prawa pracy
  • umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej,
  • wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz
    podstaw ochrony własności intelektualnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sesji DC

Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •  Dużą samodzielność i możliwość rozwoju
  •  Szkolenia podnoszące kompetencje
  •  Kartę multisport
  •  Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole.