Programista/Programistka, lider/liderka zespołu

W związku z realizacją projektu „E-usługi na wysokim poziomie – wdrożenie nowoczesnych usług elektronicznych w obszarze podnoszenia jakości kształcenia w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych” współfinansowanego z EFRR w ramach Osi Priorytetowej II „Wzrost e-potencjału Mazowsza”, działanie 2.1 „E-usługi”, poddziałanie 2.1.1 „E-usługi dla Mazowsza” RPO WM na lata 2014-2020,

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:
Programisty/Programistki, lider/liderki zespołu.

Miejsce wykonywania pracy

WARSZAWA
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa

Wymiar czasu pracy

1 etat

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na czas określony

Zakres zadań

  • Rozdzielanie i weryfikacja wykonania zadań programistycznych. Prowadzenie projektu zgodnie z wybraną metodyką zwinną.
  • Kontakt z kierownikiem projektu oraz innymi osobami ze strony Uczelni.
  • Tworzenie kodu poszczególnych modułów aplikacji (front-end oraz back-end).
  • Proponowanie i ustalanie z zamawiającym rozwiązań architektonicznych aplikacji. Dbanie o spójność implementowanych rozwiązań z wybraną architekturą.
  • Proponowanie i ustalanie z zamawiającym oraz projektantem interfejsu użytkownika rozwiązań dotyczących interfejsu.
  • Projektowanie zmian w schemacie bazy danych Uczelni na potrzeby implementowanych modułów aplikacji.
  • Dbanie o jakość tworzonego kodu i zgodność z dobrymi praktykami w tym zakresie.

Szczegółowy opis (PDF)

Wymagania niezbędne

  • Znajomość technologii ASP.Net oraz stacjonarnych aplikacji .Net.
  • Bardzo dobra znajomość języka C#.
  • Znajomość języków SQL oaz Transact-SQL.
  • Znajomość wzorców projektowych stosowanych w środowisku .Net, a w szczególności ASP.Net MVC.
  • Znajomość dobrych praktyk w zakresie tworzenia czytelnego i pielęgnowalnego kodu.
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz współczesnych frameworków służących do tworzenia aplikacji WWW.
  • Umiejętność tworzenia responsywnych interfejsów użytkownika zgodnych ze współczesnymi standardami.
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami informatycznymi przy użyciu metodyk zwinnych.
  • Umiejętność projektowania schematów baz danych zgodnie z najlepszymi praktykami.

Dokumenty i oświadczenia niezbędne

  1. Życiorys/CV.
  2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru.

Pozostałe dokumenty

  1. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  2. Kopie dokumentów potwierdzający doświadczenie zawodowe (rodzaj i długość), kopie świadectw pracy lub zaświadczeń lub referencji lub zakresów obowiązków lub opisów stanowiska pracy lub innych dokumentów.

Kandydaci/kandydatki zostaną, poddani testowi kompetencyjnemu oraz zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Terminy i miejsce składania dokumentów

Dokumenty należy złożyć do dnia: 23 kwietnia 2018 r.

Decyduje data wpływu oferty do PJATK.