Międzynarodowa wystawa studentów SNM PJATK i MassArt w Bostonie

There is no translation available.

Trwają przygotowania do otwarcia międzynarodowej wystawy studentów programu anglojęzycznego Wydziału Sztuki Nowych Mediów PJATK i studentów MassArt w Bostonie. Wystawa prac studenckich jest zwieńczeniem wspólnego projektu Research on visual communication: Watching/Patrząc/An sehen. Polscy i amerykańscy studenci pod opieką prof. Jana Kubasiewicza i prof. Elizabeth Resnick (MassArt) oraz prof. Ewy Sataleckiej i Zuzanny Walas (PJATK) uczestniczyli od 1 do 13 marca 2015 w wykładach, spotkaniach i wizytach studyjnych oraz muzealnych w Warszawie Krakowie i Berlinie.

Celem researchu było porównanie metod pracy i obszarów działań studio projektowych i niezależnych projektantów komunikacji wizualnej w wybranych miastach oraz dyskusja w międzynarodowym gronie przyszłych twórców komunikacji.

Efektem tej wspólpracy jest między innymi wystawa prezentująca szkice w tradycyjnej formie szkicowników, notatki cyfrowe oraz projekty studentów obu uczelni. Studenci PJATK Natalia Łajszczak, Maciej Połczyński i Marta Myszewska pracują nad realizacją polskiej części wystawy, która zostanie otwarta 17 grudnia 2015 r. o 16.00 w galerii Studio Sztuki PJATK.

Untitled design

Na zdjęciach Natalia Łajszczak i Maciej Połczyński drukują w swoim studio sitodrukowym zaprojektowany przez siebie plakat wystawy.

Zapraszamy na otwarcie wystawy 17.12.2015 o 16.00 i do odwiedzenia stworzonej przez Anila Demira (studenta 3. roku SNM in English) strony "Watching", na której znajdują się wszystkie prace uczestników projektu.

Katalog wystawy

Filmy i prezentacje multimedialne do wystawy opracowują Marta Myszewska, Olesia Pankov i Natalyia Tkacz we współpracy z Janem Dudą.

Efekty AR zaprojektowane przez Juliana Kondeja i Julię Potocką obejrzycie Państwo na wernisażu wystawy, na której znajdą się prace kilkudziesięciu studentów z różnych krajów świata poznających w języku angielskim w Bostonie i w Warszawie zasady międzynarodowej komunikacji multimedialnej.

Zapraszamy!

image001 1