"Multimedia to..." - otwarty przegląd zadania Pracowni Multimediów

There is no translation available.

Pracownia Multimediów zaprasza na otwarty dla publiczności przegląd zadania zrealizowanego przez studentów 1-go roku studiów magisterskich pt.: "Multimedia to...". Hasło stało się pretekstem do stworzenia wypowiedzi wizualnej oraz audiowizualnej wykorzystującej technologię Augmented Reality.

Od środy, 9-go grudnia od godz. 11.00 do dnia 15-go grudnia br., zapraszamy do Budynku C, gdzie - w różnych częściach budynku (ściany, podłogi, schody itd) - będą rozmieszczone markery (wydrukowane znaki graficzne w formie różnej wielkości kwadratów).

Wszyscy posiadacze smartfonów oraz tabletów będą mogli (po zainstalowaniu aplikacji Junaio) obejrzeć zaprojektowane przez studentów dopowiedzenia, czyli krótkie animacje przypisane do określonego znaku graficznego.

Projekty są autorskimi kreacjami ukazującymi indywidualne rozumienie pojęcia: multimedia.

W budynku C zostanie także umieszczona instrukcja informująca o możliwościach interaktywnego uczestniczenia w projekcie.

Więcej informacji na naszym wydarzeniu na Facebooku.