Wystawa końcoworoczna Wydziału SNM

There is no translation available.

Zapraszamy na otwarcie wystawy końcoworocznej Wydziału SNM 30 czerwca br. od godz. 17:00

Wystawa prezentuje artystyczne dokonania pierwszego roku Wydziału Sztuki Nowych Mediów.

Zapraszamy studentów z rodzinami i przyjaciółmi, pracowników uczelni, kandydatów na studia oraz wszystkich innych zainteresowanych dokonaniami studentów.

Studenci kształceni są w ramach specjalizacji: Grafika, Communication Design i Architektura. Wyróżnieniem programu studiów na wydziale artystycznym jest wzmocnienie komponentu informatycznego i programistycznego, które pozwala naszych studentom na aplikowanie ich kreatywności na nowe media.

Prace naszych studentów wystawiane były na WroBiennale 2017 ( Aleksandra Stodulska „Lazy Eye”), czy wdrażane w systemy komunikacji międzynarodowych wydarzeń (konferencja Atypi; 41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa Unesco), czy prezentowane na Festiwalach (np. Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA). Z przyjemnością zapraszamy na zbiorową prezentację prac, przygotowaną pod okiem kadry PJATK.
Wystawa to studenckie święto i symboliczne podsumowanie roku, dlatego nie zabraknie mu też odpowiedniej integracyjnej oprawy.

Przygotowanie wystawy: Piotr Sieciński, Jan Bajtlik, Karolina Chmiel
Oprawa wizualna: Mateusz Szewczyk