O wydawnictwie PJATK

O wydawnictwie PJATK

Wydawnictwo PJATK powstało w odpowiedzi na potrzeby środowiska akademickiego naszej Uczelni i jest ściśle związane z jej dynamicznym rozwojem.

Wydawnictwo rozpoczęło swoją działalność - i nadal jest to jego główny profil - od publikacji podręczników i monografii naukowych, które służą rozwojowi wysokiej jakości specjalistów z zakresu informatyki.
Publikacje te, skierowane są zarówno do praktyków jak i teoretyków, zajmujących się zagadnieniami informatycznymi i implementujących je w różnorakie dziedziny życia i nauki.

W swojej ofercie Wydawnictwo posiada także szeroki wybór podręczników do nauki języka japońskiego, a także publikacje popularyzujące wiedzę dotyczącą kultury Japonii.

W ostatnim okresie Wydawnictwo rozwija nową dziedzinę tematyczną związaną z szeroko pojętą sztuką nowych mediów. Publikacje te omawiają zagadnienia dotyczące m.in. filmu, typografii. Opracowane są z najwyższą starannością edytorską w pracowni artystyczno-badawczej Publishing Research Studio Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 

Redaktorem Naczelnym Wydawnictwa jest Prof. dr hab. Kazimierz Subieta,

Kierowniczką Wydawnictwa jest mgr Aneta Ługowska.

 

KONTAKT

Wydawnictwo Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(+48) 22 58 44 526

sklep.pja.edu.pl