Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci prof. Mariana Nowińskiego, wieloletniego Dziekana Wydziału Sztuki Nowych Mediów.
O wydawnictwie PJATK

O wydawnictwie PJATK

 

Polskie wyższe uczelnie w dużym stopniu odczuwają dotkliwy brak dobrych podręczników akademickich z zakresu nauk informatycznych, co w znacznym stopniu utrudnia kształcenie wysokiej jakości kadr informatycznych.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych posiada doświadczonych pracowników naukowo-dydaktycznych, którzy podjęli się trudu opracowania podręczników akademickich omawiających najważniejsze zagadnienia  z tak dynamicznie rozwijającej się dziedziny, jaką jest informatyka.

Wydawnictwo PJATK oprócz podręczników publikuje również monografie niezbędne dla rozwoju naukowego społeczności informatycznej, w tym również prace w celu uzyskania przez ich autorów stopnia naukowego doktora, doktora habilitowanego czy tez tytułu naukowego profesora z zakresu informatyki.

Mamy nadzieje, że nasze działania przyczynią się do uzupełnienia wykazu dobrych, inspirujących książek,chętnie wykorzystywanych przez wykładowców i studentów informatyki w kraju i za granica.

Nasze książki można nabyć bezpośrednio w Wydawnictwie, a także w naszym sklepie internetowym (www.sklep.pja.edu.pl).

Tytuły dostępne są również w księgarniach, głównie informatycznych i technicznych, na terenie

całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.

 

KONTAKT
Wydawnictwo Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych
ul. Koszykowa 86
02-008 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(+48) 22 58 44 526

www.sklep.pjwstk.edu.pl