Wyniki zapytania ofertowego dotyczącego realizacji szkoleń (warsztatów, konsultacji i sesji) dla pracowników ABK

W związku z realizacją projektu „Profesjonalne Akademickie Biuro Karier w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych informuje, że zapytanie dotyczące oferty na realizację szkoleń (warsztatów, konsultacji i sesji) dla pracowników Akademickiego Biura Karier w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych zostało rozstrzygnięte. Oferta firmy RESOLUTIO Sp. z o. o. spełniła kryteria formalne oraz uzyskała najwyższą liczbę punktów.