Aktualizacja zapytania ofertowego dotyczącego realizacji szkoleń uzupełniających wiedzę w obszarze przedsiębiorczości

W związku z realizacją projektu „Profesjonalne Akademickie Biuro Karier w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych zwraca się z prośbą o złożenie oferty dotyczącej realizacji szkoleń uzupełniających wiedzę w obszarze przedsiębiorczości, dla pracownika Akademickiego Biura Karier w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

W załączeniu znajdują się szczegóły zapytania oraz formularz ofertowy z załącznikami.

Zmianie uległ punkt 2 i 9 zapytania ofertowego. Dokument zapytania ofertowego został zaktualizowany. Pytania i odpowiedzi dołączono na stronie.

Nowy termin złożenia oferty to 28 listopada 2017 r do końca dnia.