Aktualizacja zapytania ofertowego dotyczącego realizacji szkoleń (warsztatów, konsultacji i sesji) dla pracowników ABK.

W związku z realizacją projektu „Profesjonalne Akademickie Biuro Karier w Polsko – Japońskiej Akademii Technik Komputerowych” finansowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Polsko - Japońska Akademia Technik Komputerowych zwraca się z prośbą o złożenie oferty dotyczącej realizacji szkoleń (warsztatów, konsultacji i sesji) dla pracowników Akademickiego Biura Karier w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

W załączeniu znajdują się szczegóły zapytania oraz formularz ofertowy z załącznikami.

Zmianie uległ punkt 9 oraz załącznik numer 8 do zapytania ofertowego. Dokument zapytania ofertowego został zaktualizowany.

Nowy termin złożenia oferty to 5 grudnia 2017 r do końca dnia.