Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci mgr inż. Pawła Rembelskiego, absolwenta i wykładowcy PJATK.
Zapytanie ofertowe na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń metodycznych z kadrą akademicką oraz opracowanie materiałów metodycznych.

W związku z realizacją projektu „Advanced Learning and Inclusive EnviroNment for Higher Education through greater knowledge and understanding of migration processes” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu ERASMUS+ Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprasza do składania ofert na przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń metodycznych z kadrą akademicką oraz opracowanie materiałów metodycznych.