Akcja Halloween PJATK

W najbliższy piątek 29 października Ambsadorzy PJATK we współpracy z Samorządem Studenckim PJATK oraz ESN PJATK organizuje akcję Halloween!

Zapraszamy wszystkich studentów do przyjścia w ten dzień w przebraniach i współtworzenia halloweenowej atmosfery. Czeka na Was także konkurs kostiumów Halloween!
Obok Budynku C będzie miało miejsce drążenie dyni! Zapewniamy dynie oraz odpowiednie narzędzia, które będą na Was czekały w ciągu dnia. Wydrążone dynie będziecie mogli zabrać do domu jako dekoracje!
W Budynku A będzie czekać na Was specjalna Insta Ściana na tle której będziecie mogli robić zdjęcia a później opublikować je na Instagramie ze specjalnym hashtagiem. Dla trzech osób, które zbiorą największą ilość lajków zostały przewidziane nagrody.

Do zobaczenia w Halloweenowy Piątek!