fbpx
„Ale wtopa!” wykład otwarty Erika Kesselsa

„Ale wtopa!” wykład otwarty Erika Kesselsa

Zapraszamy na wykład otwarty Erika Kesselsa pt. „Ale wtopa!” - 1 marca, godz. 18.00, Aula Główna PJATK - Koszykowa 86.

Erik Kessels to niekwestionowany guru w świecie reklamy - dyrektor kreatywny międzynarodowej agencji reklamowej, kurator, kolekcjoner, buntownik, istny marketingowy anarchista, projektant i fotograf.

1 marca 2017 roku odbędzie się także polska premiera książki autorstwa holenderskiego artysty, pt. „Ale wtopa!”. Książka to artystyczny poradnik o sztuce popełniania błędów – bogato ilustrowany, pełen anegdot, cytatów i mądrości – a wszystko zgodnie z przesłaniem, że porażki można ponosić z pożytkiem. Książka ukaże się  nakładem wydawnictwa Insignis Media.

Erik Kessels znany jest między innymi z nieszablonowej kampanii reklamowej pewnego holenderskiego hotelu. Reklamując hotel tytułem „Najgorszy hotel świata” i ilustrując je zdjęciami gości hotelowych przed pobytem w Hans Brinker Budget Hotel (schludnych, gładko uczesanych) i po niej (wymęczonych, a nawet poturbowanych), Kessels sprawił, że hotel zaczął się cieszyć prawdziwym powodzeniem. Sławę przypieczętowało hasło: „Gorzej nie będzie, ale staramy się!”, i pokoje najgorszego hotelu świata od wielu lat mają prawdziwe wzięcie.

Organizatorzy: Ambasada Królestwa Niderlandów, Insignis Media, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych

KesselsFinal kopia