fbpx

"Ciekawi widzą więcej" - ogólnopolski konkurs dla studentów

Rusza ogólnopolski konkurs „Ciekawi widzą więcej”, organizowany przez Orange Polska w ramach VI edycji programu Twoja Perspektywa. Na Zwycięski Zespół czeka
10 tysięcy złotych oraz możliwość odbycia płatnych praktyk w Orange Polska.

Organizatorzy zapraszają do udziału w konkursie grupy studentów wszystkich kierunków studiów, pasjonatów nowych technologii, którzy swoją wiedzę potrafią przełożyć na biznes. Chętni do uczestnictwa w konkursie mogą się zarejestrować na stronie www.twojaperspektywa.pl.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy – w pierwszej kolejności uczestnicy przygotują propozycję rozwiązania case study w oparciu o otrzymane od organizatorów dokładne wytyczne wraz z zadaniem pomocniczym. Autorzy najciekawszego opisu sytuacji biznesowej zaprezentują swoje projekty w Miasteczku Orange podczas drugiego etapu konkursu.

Drużyny mają czas na nadesłanie swoich rozwiązań do 31 maja. Finał konkursu odbędzie się w czerwcu podczas Gali podsumowującej VI edycję programu Twoja Perspektywa.

Zwycięska drużyna otrzyma 10 tysięcy złotych na realizację swoich pasji oraz możliwość uczestnictwa w płatnych praktykach w wybranym dziale Orange Polska. Oferta płatnego programu rozwojowego w firmie oraz nagroda finansowa czeka również na zespoły, które zajmą kolejne pozycje - 6 tysięcy dla zdobywców II miejsca i 4 tysiące zł za III miejsce.

Program edukacyjny Twoja Perspektywa realizowany jest przez Orange Polska na 16 uczelniach w całej Polsce we współpracy z BFS Group oraz Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie www.twojaperspektywa.pl

 

Ciekawi widzą więcej eulotka