Dzień otwarty - Online 18.04.2020

Dzień Otwarty 18 kwietnia 2020 r. odbędzie się całkowicie przez internet. Oprócz prezentacji uczelni i kierunków będzie można zobaczyć, jak odbywają się zajęcia na odległość i wyruszyć w wirtualny spacer po budynkach akademii. Przedstawiciele Działu Promocji i Rekrutacji wraz ze studentami odpowiedzą na pytania związane z procesem rekrutacji i życiem na uczelni.

Z powodu pandemii koronawirusa tym razem Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie będzie gościć kandydatów na studia za pośrednictwem internetu.

Wszystkie prezentacje i transmisje Dnia Otwartego będą dostępne 18 kwietnia na stronie openday.pja.edu.pl. Na ten dzień przygotowano specjalne materiały w postaci prezentacji, filmu, komiksu, spaceru i czatu, który odbędzie się w godzinach 12:00-14:00.

Zachęcamy do zapisów na Dzień Otwarty poprzez formularz: http://pj.edu.pl/registerforopenday do 17 kwietnia i zadawania pytań, na które odpowiedzi będzie można poznać w czasie Dnia Otwartego.