fbpx

Konkurs na logo, mural i plakat na 25 lat PJATK

UWAGA! Z powodu małej liczby zgłoszeń konkurs został odwołany.

W październiku Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Do 30 czerwca trwa konkurs na prace graficzne loga, muralu i plakatu z okazji jubileuszu. Mogą w nim brać udział wszyscy studenci PJATK. Projekty można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo.

Tematem przewodnim konkursu jest 25 rocznica powstania PJATK. Mogą w nim brać udział studenci I i II stopnia studiów w PJATK. Projekty można zgłaszać indywidualnie lub zespołowo.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:
• logo (wraz z Księgą Znaku),
• mural,
• plakat.

Jury wyłoni zwycięzców konkursu w każdej kategorii. Głównymi kryteriami wyboru prac będą: wysoka jakość estetyczna i funkcjonalna projektu, oryginalna i innowacyjna forma, sposób rozwiązania problemu projektowego oraz zgodność z regułami sztuki projektowej. Dodatkowym atutem będzie nawiązanie do 25-letniej historii i tradycji uczelni, a także widoczne odniesienia do międzynarodowego i wielokulturowego środowiska studenckiego charakterystycznego dla Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie oraz wykorzystanie hasła „25 lat PJATK. Między kulturami”.

Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają dofinansowanie udziału w konferencji naukowej lub wydarzeniu artystycznym w wysokości do 3 tys. zł.

Prace należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs „Logotyp, plakat i mural na 25-lecie Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, którego hasłem przewodnim jest «25 lat PJATK. Między kulturami»” trwa od 16 kwietnia 2019 r. do 30 czerwca 2019 r.

Regulamin konkursu