fbpx
Kursy EduWeb

Kursy eduweb.pl dla PJATK

Mamy przyjemność poinformować, że Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych nawiązała współpracę z serwisem eduweb.pl, w ramach której Studenci mogą otrzymać dostęp do kursów wideo na platformie eduweb.pl.

PJATK gwarantuje Państwu pokrycie 75% kosztów abonamentu na Kursy i Warsztaty eduweb.pl, co oznacza, że dostęp do platformy eduweb.pl możesz uzyskać płacąc 290 zł  za dziesięciomiesięczny dostęp do wszystkich materiałów Eduweb.pl.

Wykupienie dostępu na najbliższe 10 miesięcy jest możliwe do końca miesiąca, czyli do 31 października włącznie. Aby uzyskać dostęp:

  1. Zarejestruj się w serwisie eduweb.pl na konto email, które masz w domenie @pja.edu.pl
  2. Będąc zalogowanym, dokonaj opłaty na stronie
  3. Po weryfikacji konta, w ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie i dostęp zostanie aktywowany.

Dostęp obejmuje możliwość oglądania online wszystkich Kursów oraz Warsztatów na eduweb.pl przez 10 miesięcy.

Masz dodatkowe pytania? Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co znajdziesz na eduweb.pl?

eduweb.pl to największy w Polsce serwis z profesjonalnymi kursami wideo (ponad 1000 godzin) z zakresu IT, tworzenia grafiki, stron WWW, programowania, fotografii, wideo, postprodukcji i innych. Poza kompleksowymi kursami online prowadzimy zajęcia na żywo w ramach Eduweb Live i ścieżek specjalizacji, jak również oferujemy Certyfikaty i wsparcie na każdym etapie nauki.

Nasi trenerzy to najwyższej klasy eksperci z branży, którzy na co dzień pracują dla największych firm, dzięki czemu mogą zaprezentować najwyższy poziom praktycznych materiałów szkoleniowych.

Dostęp do wszystkich kursów eduweb.pl w ramach Uczelni

Multilicencje obejmują dostęp do praktycznie wszystkich zasobów eduweb.pl, co znaczy że możesz oglądać setki godzin kursów oraz Warsztatów zawierających masę praktycznej, rynkowej wiedzy z dziedziny IT.

Zobacz Specjalizacje do których uzyskasz dostęp: http://eduweb.pl/specjalizacje/

Certyfikaty Honorowane w Branży i Praktyki

Studenci mają w ramach Multilicencji możliwość przystępowania do Egzaminów, którymi kończą się nasze ścieżki kursów a jednocześnie możliwość bezpłatnego uzyskania Certyfikatów Praktyk i Ekspert. Są to honorowane już przez ponad 100 firm uprawnienia, które stanowią zewnętrzne potwierdzenie zdobytych praktycznych umiejętności. Dodatkowo, w ciągu roku mamy do zaoferowania nawet kilkadziesiąt miejsc na praktykach w najlepszych firmach w branży!

Sprawdzanie postępów, wymiana opinii, punkty i nagrody!

W ramach Multilicencji uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, również na urządzeniach przenośnych a swoje umiejętności rozwijasz w ramach wybranej ścieżki tematycznej, zatem uczysz się tego co przyda się w Twojej przyszłej pracy.