fbpx
Pastora Galvan - awangardowa tancerka flamenco

Pastora Galvan - awangardowa tancerka flamenco

Pastora Galvan to wielka gwiazda flamenco, znakomita tancerka, laureatka wielu prestiżowych nagród, siostra słynnego tancerza Israela Galvana. W Polsce wystąpi na trzech koncertach: w dniach 21-22 września (sobota, niedziela) w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz w Lublinie 23 września (poniedziałek) w Filharmonii Lubelskiej. Bilety można kupić na stronie ticketmaster.pl oraz na goingapp.pl.

Zobaczymy pokaz tańca na najwyższym poziomie w nowatorskim stylu choć niepozbawiony tradycji. Pastora Galvan słynie z oryginalności i kreatywności, ale nie chce tracić swoich korzeni. Dlatego w tańcu stara się połączyć flamenco tradycyjne z nowoczesnym. Jej występ z pewnością spodoba się polskim widzom. Zatańczy w sukni z trenem. W jej repertuarze znajdą się tańce takie jak: "Seguidilla Vuanguardia", następnie "Solea por bulerias" i tradycjonalne "Alegrias" w sukni z trenem i z chustą.
Towarzyszyć jej będzie zespół: Cristina Tovar - śpiew i Juan Ramirez - gitara.

Koncert rozpocznie się występem polskich artystów, których nazwisk jeszcze nie zdradzimy, będzie to niespodzianka dla widzów.

Odbędą się także warsztaty tańca, śpiewu i gry na gitarze w dniach 20-22 września w Warszawie.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem na facebooku