Pożegnanie Małgorzaty Dwojackiej (Rutkowskiej)

Z ogromnym smutkiem żegnamy Gosię Dwojacką (dawniej Rutkowską), zmarłą po ciężkiej walce z chorobą nowotworową.

Gosia przez długie lata była związana z naszą Uczelnią, najpierw jako studentka i absolwentka Wydziału Kultury Japonii, a później jako pracownik dziekanatu przez kolejne 5 lat. W tym czasie zarówno studenci, jak i współpracownicy mieli okazję spotkać się z Jej pogodą ducha, delikatnością, uśmiechem i serdecznością. Uwielbiała rozmawiać z ludźmi, zawsze można było liczyć na Jej bezinteresowną pomoc oraz szczerą i uczciwą opinię. Dzielnie i wytrwale stawiała czoła wszystkim problemom i przeciwnościom. Zawsze pełna nadziei, entuzjazmu i jednocześnie olbrzymiej odwagi. Nigdy się nie poddawała bez względu na okoliczności. Gosiu, dziękujemy Ci za wszystko. Odpoczywaj w pokoju.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie we wtorek 26 listopada 2019 roku o godzinie 12:05 w kaplicy św. Ignacego na Cmentarzu Komunalnym Północnym, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarz miejscowy.