Stypendia Erasmus+ | aplikuj przed 1 marca 2020!

Zapraszamy studentki i studentów Informatyki, Zarządzania Informacją i Sztuki Nowych Mediów (kierunki: Grafika i Architektura Wnętrz) do aplikowaniana wyjazdy stypendialne w ramach Erasmus+ z PJATK. Aplikować mogą studentki i studenci wszystkich ścieżek i typów studiów: stacjonarnych, niestacjonarnych, internetowych.

Aby zgłosić chęć udziału w programie na rok akademicki 2020/2021 należy wypełnić formularz aplikacyjny online przed 1 marca 2020.

Do zgłoszenia należy dołączyć CV oraz fotografię do legitymacji studenckiej.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod tym linkiem.

Zasady rekrutacji są dostępne pod tym linkiem.

Wymogi portfolio są dostępne pod tym linkiem.

Z uwagi na zainteresowanie uczestnictwem w rekrutacji, a przy tym sytuację ograniczonej dostępności koordynatora w ostatnich i nadchodzących dniach (kwarantanna po powrocie z zagranicy) zdecydowaliśmy się przedłużyć termin rekrutacji na stypendyjne wyjazdy na studia do 15 marca 2020 g.23:59.

Zasady rekrutacji oraz link do formularza rekrutacyjnego na stronie:

Osobom z Wydziału SNM polecam skorzystać z możliwości konsultacji portfolio z wykładowcami grafiki projektowej przed przesłaniem dokumentów.