Sukces studenta Wydziału Informatyki

Milo nam poinformować, że praca inżynierska naszego absolwent studiów pierwszego stopnia na Wydziale Informatyki, Pana Szymona Pierzchały, została wyróżniona przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu Cybersecurity 4 Science 2022!

Praca dyplomowa pt. „Generyczna metoda steganografii oparta na stosie protokołów TCP/IP z użyciem czasu systemowego operująca na wielu strumieniach TCP jednocześnie” została wyróżniona w rywalizacji z najlepszymi pracami z największych 25 uczelni technicznych w Polsce. Członkowie jury, składające się z przedstawicieli firm (Billon, Intel, Solidigm) doceniło Pana inż. Szymona Pierzchałę jako autora oraz dr inż. Radosława Nielka jako promotora za bardzo wysoki poziom i wyjątkowe wyniki niniejszej pracy dyplomowej.

Pełne wyniki konkursu znajdują się na stronach PS IEEE oraz organizatora konkursu 4 Science Institute.

W kwietniu 2022 roku, Praca Pana Szymona została wybrana jako jedna z pięciu najlepszych prac inżynierskich, w konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową na Wydziale Informatyki w PJATK w 2021/22 roku!

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!