fbpx
Ubezpieczenie studentów

Ubezpieczenie studentów

Drodzy Studenci, Drogie Studentki,

informujemy, że w roku akademickim 2021/22 każdy student Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych został objęty ubezpieczeniem NNW i OC.

Ubezpieczenie zabezpiecza studentów w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku (w tym wypadku komunikacyjnego), gwarantuje zwrot kosztów leczenia w razie NNW, gwarantuje wypłatę świadczeń za każdy dzień pobytu w szpitalu w wyniku NNW, uwzględnia poważne zachorowania i zapewnia ochronę 24h na dobę. Ubezpieczenie OC zapewnia ochronę za szkody osobowe i rzeczowe podczas uczestnictwa w zajęciach dydaktycznych, w szczególności podczas zajęć w laboratoriach, praktyk, stażu itp., jak również w życiu prywatnym.

O szczegółach ubezpieczenia, zakresach i wysokościach świadczeń przeczytacie na stronie internetowej: https://pjatk.mentor.pl/. Strona funkcjonuje na razie jedynie w języku polskim, już wkrótce będzie dostępna także w języku angielskim.

 

WAŻNE!

Ubezpieczenie NNW i OC nie obejmuje kosztów leczenia w Polsce. Nie jest to ubezpieczenie zdrowotne (medyczne)

Żeby skorzystać z ubezpieczenia nie trzeba się nigdzie dodatkowo zapisywać. Każdy student i studentka PJATK, niezależnie od narodowości i trybu studiów, jest ubezpieczony/a przez Uczelnię.

 

Jeżeli macie pytania lub chcecie dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniu NNW i OC dla Studentów PJATK, skontaktujcie się z panem Krzysztofem Tomaszewiczem z firmy Mentor S.A.:

Mentor S.A.
Broker Ubezpieczeniowy
Krzysztof Tomaszewicz
tel. 56 669 33 06
tel. kom. 691 481 774
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.