fbpx

Wandlee - startup wykorzystujący sztuczną inteligencję

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z cyklu Absolwenci Pracowni Multimediów PJATK, pod tytułem: Wandlee - startup wykorzystujący sztuczną inteligencję.

Spotkanie z Joanną Cichocką, absowentką PJATK (dyplom na wydziale SNM, w Pracowni Multimediów) oraz inżynierem Igorem Sawczukiem - twórcami startupu Wandlee, który dzięki sztucznej inteligencji potrafi zautomatyzować komunikację przez facebook’a.
http://wandlee.com/

6 listopada 2016 (środa), godz. 10.15
Pracownia Multimediów
ul. Koszykowa 86, Warszawa
budynek C, sala 013 (piwnica)
więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1007308009381623/

Opowiemy o naszej drodze do startupa, o roli przypadku w budowaniu biznesu, o małych porażkach i dużych sukcesach, o panujących trendach, o tym gdzie warto iść, a na co trzeba uważać:), w końcu o tym, czym jest conversational commerce i o co chodzi w tej całej sztucznej inteligencji. O tym, że brak interfejsu jest ciągle interfejsem, a na dodatek, że można go zaprojektować!Spróbujemy Was przekonać do podejmowania ryzyka i realizowania marzeń, a przy okazji do naszych chatbotów:).

Joanna Cichocka


Joanna Cichocka - absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, projektantka nowych mediów, entuzjastka upraszczania i upiększania życia.


Igor Sawczuk - absolwent Politechniki Warszawskiej, inżynier, wyróżniony na hack.MIT 2013, entuzjasta sztucznej inteligencji.