fbpx
Warsztaty kulinarne online

Warsztaty kulinarne online

Serdecznie zapraszamy Was na warsztaty kulinarne online, w czasie których wspólnie nauczymy się przygotowywać sushi. Warsztaty, które odbędą się w języku angielskim, mają na celu integrację międzynarodowej społeczności studentów PJATK oraz wspólną wymianę międzykulturową. Podczas warsztatów będziemy mieć niepowtarzalną okazję nauki przygotowania sushi od prawdziwego sushimastera!

Kilka praktycznych informacji

Warsztaty odbędą się 23 kwietnia o godzinie 9:00 przez program Zoom.
Czas trwania spotkania to około półtorej godziny.

Na wszystkich uczestników warsztatów będzie czekał do odbioru bezpłatny starter pack z niezbędnymi składnikami i materiałami do przygotowania sushi. Istnieje możliwość uczestnictwa w warsztatach z opcją swoich własnych materiałów.

Starter pack dla zainteresowanych będzie do odbioru na dwa dni przed warsztatami z dwóch lokalizacji: Kampusu PJATK, ul. Koszykowa 86, w godzinach 10:00-17:00 lub z restauracji Matsuri Sushi, http://matsurisushi.pl ul. Górczewska 228 lok. 29, pomiędzy 12:00-22:00.

W celu zgłoszenia się na warsztaty, należy wypełnić poniższy formularz:
POLSKI https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeZUPap5zrg3vHJFurjLwqANVGNumdOiKiET7E6VMCGYxeM4g/viewform?usp=sf_link

Uwaga! Ze względu na ograniczoną ilość starter paków — liczba miejsc ograniczona!
Zapisy prowadzimy do 21 kwietnia lub zapełnienia listy chętnych.

Warsztaty kulinarne odbywają się w ramach programu Welcome to PJ i finansowane są ze środków przyznanych Uczelni przez NAWA.