fbpx
Wyjazd Integracyjny PJATK Piecki 2016

Wyjazd Integracyjny PJATK Piecki 2016

Wyjazd Integracyjny PJATK 19-23 września.

Już po raz kolejny Samorząd Studencki organizuje wyjazd integracyjny dla studentów uczelni.
W tym roku zabieramy Was na Mazury! Spędzimy czas w ośrodku wczasowym Ostrów Pieckowski, który jest stworzony do organizacji tego typu wydarzeń. Stojący tuż przy plaży pawilon w strefie bez ciszy nocnej tylko zachęca do wyśmienitej zabawy, którą wam zafundujemy!
Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania, to na pewno zainteresuje Cię ekstremalnie szybki przejazd na skuterze wodnym lub za nim na specjalnie przygotowanym do tego dmuchanym pontonie. Jeśli to nie wystarczy mamy do dyspozycji również wodny jetpack … Bez obaw wszystko pod czujnym okiem specjalnych instruktorów! Jeśli jednak zabawy wodne nie są dla Ciebie, to na terenie ośrodka zorganizujemy ekscytujące mecze paintballa. Dla osób, które wolą preferują bardziej spokojne rozrywki polecamy rowery wodne i kajaki.
Nie byłoby wyjazdu integracyjnego bez integracji, dlatego planujemy zorganizować dwie duże imprezy w stylu hawajskim - konkurs limbo, napoje z parasolkami i dużo więcej! Na sam koniec wyjazdu usiądziemy wspólnie przy ognisku jedząc kiełbaski a odważnym zaproponujemy wspólne śpiewanie!
Nie może Cię zabraknąć.

Koszt dla pierwszych 80 osób wynosi 435 zł!

Potem 580zł.

Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Zapisy na http://pj.edu.pl/integralpjatk