Kontakt i godziny pracy

Kontakt i godziny pracy

WAŻNE

Biblioteka będzie przyjmować prace dyplomowe w czasie dyżurów 12 i 19 września (soboty) w godzinach 8:15-12:45. Procedura zapisu jest taka sama jak przy przyjmowaniu prac dyplomowych w ciągu tygodnia.

 

W nawiązaniu do „Zarządzenia Rektora PJATK z 11 marca 2020 r. w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności PJATK” informujemy, że biblioteka:

Do 31 sierpnia biblioteka będzie nieczynna

Uprzejmie informujemy, że biblioteka od 1 września wznawia funkcjonowanie w formie dyżurów, wyłącznie dla osób składających prace dyplomowe.

Dyżury biblioteki co 15 minut/jedna osoba:

  • Wtorek: 10:15 – 15:00
  • Środa: 10:15 – 15:00
  • Piątek - 10:15 – 15:00

Wizytę w bibliotece należy wcześniej zgłosić (co najmniej 24h wcześniej) wysyłając wiadomość pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – podając numer legitymacji, imię i nazwisko, planowaną godzinę. Bibliotekarze w trybie bieżącym będą dokonywać rejestracji.

Wysłanie wiadomości nie jest jednoznaczne z zapisem. Potwierdzaniem zapisu Państwa wizyty jest wiadomość zwrotna, którą wysyłać będą bibliotekarze.

Czytelnia, strefa wolnego dostępu, bieżąca obsługa Czytelnika – pozostają zawieszone. Przypominamy, że zwroty realizowane są na bieżąco – box obok portierni. Mailowo lub telefonicznie można składać prośby dotyczące prolongaty książek - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawach innych niż w/w, pilnych, wymagających osobistej wizyty w Bibliotece prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl
Telefon: (+48 22) 58 44 533
Facebook: www.facebook.com/BibliotekaPJATK

Polub Bibliotekę na FB - będziesz na bieżąco!

Przedłużanie terminów zwrotu wypożyczonych materiałów

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: (+48 22) 58 44 533

Dane adresowe

Biblioteka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych
Koszykowa 86, parter, pok. 14
02-008 Warszawa