fbpx

6 edycja Workshop for Doctoral Students and Young Researchers in IT

There is no translation available.

Kierownik Studiów Doktoranckich pragnie zaprosić na 6. edycję Workshop for Doctoral Students and Young Researchers in IT 2019, która odbędzie się 25 października w sali nr 337 od godz. 12.00 w siedzibie Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie.

Sesja naukowa stwarza doktorantom możliwość zaprezentowania postępów swojej pracy nad rozprawą doktorską oraz skonsultowania swoich pomysłów zarówno ze specjalistami, jak i pozostałymi doktorantami. Dla uczestników biernych jest to okazja do zapoznania się z pracą kolegów i koleżanek oraz poszukiwania inspiracji do własnej pracy.

Dla autorów najlepszych prezentacji zostały przewidziane nagrody.

Wystąpienie na sesji naukowej (w formie prezentacji posterowej) dla doktorantów na 2 roku studiów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych jest obowiązkowe.

Aby zgłosić czynny udział w sesji, należy wypełnić wybrany plik (w załączniku, w zależności od języka prezentacji), podpisać, uzyskać podpis opiekuna naukowego i odesłać skan w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Zgłoszenia można przesyłać do 7 października br.

Przypominamy, że konieczne jest zatwierdzenie abstraktu przez opiekuna naukowego, dlatego o kwestie formalne należy zadbać odpowiednio wcześniej.

Poniżej znajdą Państwo dokumenty zgłoszeniowe oraz zaproszenie na sesję uwzględniające szczegółowe wymogi dotyczące wystąpień.

Początek spotkania o godz. 12.00. Osoby, które będą prezentowały plakat, proszone są o wcześniejsze przybycie.

Download attachments: