fbpx
Element Talks 2016, Warsaw

Element Talks 2016, Warsaw

There is no translation available.

23-24/04/16 w Warszawie odbędzie się trzecia edycja konferencji Element Talks, której PJATK jest partnerem. To jedna z największych konferencji poświęcona pracy i działalności biznesowej projektanta.

Tematem przewodnim najbliższej edycji jest WSPÓŁPRACA. Prelegenci opowiedzą o różnorodnych relacjach, w jakie wchodzi projektant podczas swojej pracy.

Wśród prelegentów znajdą się między innymi duet projektantów z Nowego Jorku - Anton&Irene, Bruno Sellés  - współzałożyciel studia Vasava z Barcelony, Współzałożyciel idyrektor kreatywny studia White Cat imarki modowej UEG - Michał Łojewski czy badaczka trendów wdesignie, innowacji ibiznesie - Zuzanna Skalska.

Oprócz ciekawych wykładów będzie można wziąć udział w różnego rodzaju warsztatach - zarówno całodziennych, jak i krótkich, odbywających się w trakcie trwania konferencji. Uczestnicy będą mieli także okazję wziąć udział w wielu warsztatach i prywatnych konsultacjach z prelegentami. Premierowo w tym roku przeprowadzony zostanie Element Interview będący symulacją rozmów kwalifikacyjnych z udziałem przedstawicieli cenionych polskich studiów projektowych i agencji reklamowych. 

 

Więcej informacji: http://www.elementtalks.com/

 

Plakat compressor