fbpx
Stypendia

Stypendia

Studenci będą mogli otrzymywać stypendia z dwóch źródeł:

 

  • Pierwszym jest obowiązkowo przyznawane stypendium dla 50% najlepszych doktorantów w Polsce, wypłacane przez cały czas trwania studiów doktoranckich. Stypendium wynosi ok. 1500PLN netto miesięcznie.

 

  • Drugim źródłem jest finansowanie z NCBR. To stypendium będzie wypłacane od drugiego do siódmego semestru studiów. Zostanie ono przyznane najlepszym 50% doktorantów. Stypendium wynosi 3000PLN brutto.

 

Wnioski  o stypendium finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla doktorantów ICT & P  należy przesłać w formie elektronicznej oraz złożyć w wersji oryginalnej do dnia 07.01.2019r. do godz. 15:00. 

Wniosek w formie elektronicznej (jeden plik w formacie PDF) należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oryginał wniosku należy złożyć w gabinecie nr 335 na III p. w budynku A PJATK.

W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

logotyp studia 3 stopnia