Informacje ogólne

Informacje ogólne

Informatyka Społeczna to studia magisterskie na kierunku Informatyka. Program studiów został zaprojektowany z myślą o absolwentach studiów pierwszego stopnia (licencjackich) na kierunkach z nauk społecznych i humanistycznych.

Zapraszamy szczególnie absolwentów ekonomii, socjologii, marketingu, psychologii, kulturoznawstwa i dziennikarstwa. Studenci Informatyki Społecznej uczą się od podstaw, a program studiów jest dostosowywany do ich umiejętności i potrzeb – nie ma zatem potrzeby nadrabiania zaległości programowych.

Kandydaci na studia na Informatyce Społecznej przyjmowani są na podstawie rozmów kwalifikacyjnych. Komisja Rekrutacyjna przykłada szczególną wagę do przebiegu studiów i ocen kandydata, uwzględniając jego zainteresowania informatyką oraz nowoczesnymi technologiami internetowymi.

Absolwenci uzyskują tytuł magistra informatyki i mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w firmach marketingowych stosujących nowoczesny marketing internetowy, firmach prowadzących badania społeczne, firmach e-commerce, a także w mediach i portalach informacyjnych.

Połączenie wiedzy z dziedziny nauk społecznych i informatyki umożliwi także najbardziej twórczym absolwentom założenie własnych firm oferujących usługi internetowe. Sukces w takich projektach odniosą prawdziwi innowatorzy społeczni, umiejący łączyć wiedzę techniczną z pomysłami i wiedzą o zapotrzebowaniach społecznych. Dla nich studia na Informatyce Społecznej są najlepszym wyborem.

 

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt został zrealizowany przy wsparciu udzielonym przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię, poprzez dofinansowanie ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.