fbpx
Kurs Zero – Zacznij swoją kreatywną ścieżkę w PJATK

Kurs Zero – Zacznij swoją kreatywną ścieżkę w PJATK

APLIKUJ na KURS ZERO → https://forms.gle/2wsWPyxxAm7bAxJX8

 

Informacje oglne:

Kurs Zero to specjalny program skierowany do osób, które chcą aplikować na Wydział Sztuki Nowych Mediów i w przyszłości rozwijać swoje pasje i możliwości w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Program ten ma na celu przygotowanie kandydatów do egzaminów wstępnych oraz zapoznanie ich z procesem kształcenia podejmowanym na pierwszym roku studiów. Kurs obejmuje dwa semestry zajęć (420 godzin akademickich), podczas których przyszli studenci będą tworzyć swoje cyfrowe i tradycyjne portfolio pod okiem kadry z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Nasi doświadczeni instruktorzy przygotują również przyszłych kandydatów do rozmowy kwalifikacyjnej.

Opłata za pełny kurs w języku polskim: 7500 zł (możliwa płatność w ratach).
Opłata za pełny kurs w języku angielskim: 8000 zł (możliwa płatność w ratach).

 

Program kursu:

  • Malarstwo (45 godz./semestr): Teoria kolorów, wykorzystanie koloru w martwej naturze. Podstawy malowania i kompozycji figur. Przegląd portfolio i konsultacje z prowadzącym.

  • Rysunek (45 godz./semestr): Podstawy rysowania postaci, martwa natura i anatomia ciała. Rysunek draperii i fałd, rysunek perspektywiczny i narracyjny. Przegląd portfolio i konsultacje z prowadzącym.

  • Historia komunikacji (30 godz./semestr): Historia komunikacji obejmuje podstawy komunikacji wizualnej oraz historię języka wizualnego w Europie.

  • Język angielski / język polski (30 godz./semestr): Podczas zajęć z języka angielskiego studenci ćwiczą prezentację osobistą i są namawiani do rozmowy za uczelniami.

  • Projektowanie graficzne (60 godz./semestr): Komputer jako narzędzie graficzne, poznajemy system operacyjny oraz możliwosci jakie daje nam “digital”. Od podstaw uczymy się programów z pakietu Adobe CC (interfejs, funkcje Ps, Ai, Id), tworzymy nasze portfolio. Pracujemy nad pewnością prezentacji projektów i autopromocji swoich prac .

 

Zbuduj swoje cyfrowe i tradycyjne portfolio z Course_zero

Podczas kursu skupimy się na Twoim tradycyjnym (teczka z pracami) i cyfrowym portfolio (PDF), gdzie zdigitalizujesz swoje prace i dodasz projekty które powstaną na zajęciach. Wspólnie wyłonimy Twoje najlepsze umiejetności i nauczymy mówić o swoich projektach. Pomożemy Ci dotrzdostać się na wymarzone studia artystyczne.
Sprawdź projekty z poprzedniego roku!

Dajemy Ci do wyboru pełny kurs_zero, na który składają się zajęcia językowe, lekcje rysunku oraz wiedzy o kulturze i zajęcia, na których poznasz podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputera i obsługi programu.

Opłata za pełny kurs w języku polskim: 7500 zł
Czas trwania kursu: 2 semestry/1 rok
(rozpoczęcie kursu 22 października 2022 – koniec kursu uzależniony od terminów zapisów w lipcu 2022)
Liczba godzin: 420 godzin (podstawowy Adobe CC + angielski / polski + rysunek i malarstwo + znajomość kultury).

Nie mówisz po polsku, ale chcesz wziąć udział w kursie? Nie martw się, wystarczy mówić na poziomie komunikatywnym aby dołaczyć do kursu zero, w trakcie roku pracy z nami podciągniesz swoje umiejętności na zajęciach językowych! Do zobaczenia wkrótce!

 

Opinia kursantów:

Anastasiia, Rosja – Magister, absolwenci kursu

Dziękuję za Kurs Zero i za pomoc. Bez Waszych rekomendacji i pytań nie byłabym w stanie przejść rozmowy kwalifikacyjnej. A sam kurs był bardzo pomocny. Chociaż pracowałem wcześniej w programach Adobe, widziałem inne podejście do rozwiązywania problemów, widziałem, jak działa myślenie projektanta i zdałem sobie sprawę, że nie jest to łatwe. Ale było fajnie, przyjemnie i ciekawie. Dziękuję Ci! Do zobaczenia jesienią.

Phoung, Wietnam – student I roku, absolwenci kursu

Przygotowanie portfolio artystycznego może być wyzwaniem dla początkujących. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, Kurs_zero będzie idealny. Studenci są przygotowani nie tylko z tradycyjnych umiejętności i wiedzy, ale także z podstaw projektowania graficznego. Poza tym w kursie oferowane są wycieczki terenowe. Moi instruktorzy byli entuzjastyczni, mili i motywowali mnie do podejmowania wyzwań i bycia sobą.

Nanh, Wietnam – Absolwenci kursu

Szansa jest tutaj, panie. Nauczyciel i wszystko jest świetne. Mam nadzieję, że nowi chłopaki wybiorą i nauczą się tej klasy ze świetnym Nauczycielem
Kocham cie