fbpx

Konkurs Huawei

There is no translation available.

 

 

 Globalny koncern Huawei, lider technologii mobilnych i sieciowych, wspólnie z Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych organizuje konkurs „Telecomunication Seeds for the Future”. Laureat konkursu, najlepsza studentka lub student z PJATK, weźmie udział w dwutygodniowych warsztatach technologicznych i kulturoznawczych w Chinach.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie do 31 maja 2016 roku pracy (tzw. position paper) w języku angielskim na jeden z poniższych tematów:

1. Program Operacyjny Polska Cyfrowa – szanse i wyzwania

2. Rola i znaczenie cyberbezpieczeństwa w Polsce.

3. Jak działać przeciw wykluczeniu cyfrowemu w Polsce?

4. Czy Polska jest gotowa do budowania Smart City?

5. Jak innowacje mogą przyczynić się do wzrostu konkurencyjności Polski?

 

Praca musi być napisana w języku angielskim i nie przekraczać siedmiu stron (czcionka Times New Roman 12 pkt., 1.5 linii odstępu, 2 cm marginesów). Pracę w formacie PDF wraz z aktualnym życiorysem w języku angielskim, a także abstraktem (jedna strona w języku angielskim) należy przesłać na adres Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Wszystkie pytania proszę kierować do dr inż. Radosława Nielka.

W konkursie mogą brać udział studenci kierunków technicznych studiów inżynierskich, magisterskich uzupełniających i doktoranckich realizowanych przez PJATK.