Ogłoszenie o stypendium Ministra - rok akademicki 2020/21

There is no translation available.

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło warunki ubiegania się o stypendium Ministra. Ci z Państwa, którzy chcą o takie stypendium się ubiegać, są proszeni o zapoznanie się z informacjami na stronie MNiSW (link poniżej).

Od tego roku zmienił się sposób składania wniosków. Obowiązkiem studentów, którzy chcą się ubiegać o stypendium Ministra, jest przygotowanie dokumentacji dotyczącej osiągnięć zgodnie z wytycznymi Ministerstwa. Prosimy zatem o uważne zapoznanie się z ogłoszeniem Ministerstwa (link poniżej) i zgromadzenie stosownych dokumentów, a następnie zeskanowanie ich i przesłanie na adres Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. w postaci pliku .zip, nazwanego nazwiskiem i imieniem studenta.

Na emaile czekamy do 1 października 2020 r włącznie.

Informacja na temat stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za znaczące osiągnięcia dla studentów na rok akademicki 2020/2021