Ogłoszenie o zapomodze

There is no translation available.

Szanowni Państwo,

w związku z epidemią koronawirusa część z Państwa znalazła się w trudnej sytuacji materialnej. Jeśli ktoś z Państwa utracił źródło dochodów lub stracił je ktoś z najbliższej rodziny, mogą Państwo ubiegać się o zapomogę (jednorazowe bezzwrotne świadczenie).

1. Wypełniają Państwo druk podania (wzór w załączniku).
  2. Kompletują Państwo dokumenty świadczące o pogorszeniu Państwa sytuacji: np. umowę o pracę czy umowę zlecenie (zawartą przed 1 marca 2020r) i wypowiedzenie, oświadczenie pracodawcy o zawieszeniu działalności (wyciąg z CEIDG) itp.
  3. Podanie i dokumenty należy zeskanować (zrobić zdjęcie) i przesłać (z emaila studenckiego) na adres  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  lub Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
  4. Kiedy otrzymają Państwo (drogą emailową) decyzję o przyznaniu zapomogi, wysyłają Państwo w mailu zwrotnym informację, czy akceptują Państwo tę decyzję.
  5. Jeśli zapomoga nie zostanie przyznana, mogą Państwo odwołać się od tej decyzji do Odwoławczej Komisji Stypendialnej (pismo wysyłają Państwo na jeden z podanych wyżej adresów email).
  6. Student może otrzymać zapomogę dwukrotnie w czasie roku akademickiego.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres email  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  lub  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Download attachments: