Otwarte warsztaty z Tik Toka

There is no translation available.

Zapraszamy do wzięcia udziału w otwartych warsztatach opowiadających o platformie TikTok i tworzeniu contentu na tę platformę. Organizatorem warsztatów jest Papaya Young Creators wraz z tegorocznym partnerem konkursu – Tik Tok Polska.

Świat filmu i reklamy rozwija się coraz szybciej, a twórcy i twórczynie, chcąc wejść do tego świata z impetem i działać prężnie na rynku kreatywnym, muszą podążać za trendami. TikTok to platforma wciąż nieodkryta przez wiele firm, dlatego zdobycie takiej wiedzy może pomóc studentom i studentkom uzyskać dodatkowe kompetencje na rynku pracy.

Warsztaty będą mieć formę teoretyczno-inspiracyjną. Po niej nastąpi sesja Q&A, podczas której studenci będą mogli zadać przedstawicielom Tik Toka swoje pytania.

Warsztaty odbędą się 24 maja w godzinach 12:15-13:45 w auli głównej budynku A.