Patchlab - DNArt 2020

There is no translation available.

Prace studentów Pracowni Multimediów będzie można zobaczyć na Festiwalu Sztuki Cyfrowej “Patchlab”, który zaczyna się 23 października.

Tytuł ekspozycji nawiązuje do kodu genetycznego DNA, ponieważ prezentowane prace są zbiorem unikalnych informacji o twórcach – studentach Pracowni Multimediów, Wydziału Sztuki Nowych Mediów Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie: Karolu Fira, Mateuszu Golcu, Mateuszu Kępczyńskim, Norbercie Lisaku i Adrianie Plonie. Podczas realizacji projektu, młodzi twórcy poszukiwali indywidualnej ekspresji oraz tworzyli komunikaty słowne i wizualne, które miały określić ich osobowość. Efektem tych twórczych działań stała się multimedialna wizytówka, czyli zbiór danych o autorze pokazany w formie dopełniających się wirtualnych obrazów w rozszerzonej rzeczywistości.

Harmonogram eventu "Patchlab" można znaleźć tutaj: link

Informacje o wystawie DNArt: link