PJATK na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR!

There is no translation available.

Już 8 lipca w Poznaniu startuje 15. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator, imprezy szczególnie bliskiej naszej Uczelni i Wydziałowi Sztuki Nowych Mediów PJATK!

W tym roku dzięki zaangażowaniu Marcina Giżyckiego, dyrektora artystycznego Festiwalu oraz wykładowcy Wydziału Sztuki Nowych Mediów, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych jest fundatorem III Nagrody – Brązowego Pegaza w Konkursie Międzynarodowym Krótkometrażowym.

W trakcie Festiwalu czekać będą na Was:
– pokaz filmowy: 20 lat animacji 3D w PJATK,
– prace naszych studentów w ramach sekcji ​​ANIMATED LATE NIGHT SHOW: Student Act,
– strefa doświadczeń VR, gdzie odkryjecie wybrane prace naszych studentów i absolwentów
– wystawa naszego wykładowcy i kierownika pracowni dyplomowej projektowania 3D dr. inż. Krzysztofa Kalinowskiego pt. „Wirtualni Emigranci - Nowa Era”
– stoisko promocyjne Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Więcej informacji o Festiwalu ANIMATOR znajdziecie tu: https://animator-festival.com/

Widzimy się w Poznaniu!