fbpx
Torii Academy -  Bootcamp - Front end developer

Torii Academy - Bootcamp - Front end developer

There is no translation available.

Polsko Japońska Akademia Technik Komputerowych oraz portal edukacyjny eduweb.pl uruchamiają wspólne przedsięwzięcie szkoleniowe – Torii Academy.

Już we wrześniu rozpocznie się rekrutacja na Bootcamp Front End Developer - 9 miesięczny kurs typu total immersion, po ukończeniu którego jego uczestnicy będą mogli podjąć pracę w zawodzie junior front end developer w firmach informatycznych.

Kurs przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego przygotowania technicznego. Warunkiem przystąpienia nie są ani wiek ani poziom wykształcenia a jedynie motywacja, umiejętność logicznego myślenia i znajomość języka angielskiego. Dzięki 250 godzinom zajęć stacjonarnych, 40 godzinom konsultacji indywidualnych, dostępowi do ponad 1000 profesjonalnych szkoleń eduweb uczestnicy w relatywnie krótkim czasie
uzyskają komplet kompetencji niezbędnych dla Front end Developera tj.:
• umiejętność kodowania od projektu graficznego do funkcjonalnej aplikacji internetowej przy wykorzystaniu najnowszych technologii
• umiejętność programowania logiki po stronie przeglądarki internetowej
• umiejętność pracy z narzędziami ułatwiającymi kodowanie i pracę w zespole
• umiejętność funkcjonowania w środowisku pracy zespołowej wykorzystującym zwinne metody tworzenia oprogramowania

Kurs podzielony jest na dwie części. Po 3 miesiącach uczestnicy przygotują swój pierwszy projekt w którym wykorzystają wiedzę z dziedziny HTML/CSS i projektowania ergonomicznych interfejsów użytkownika. Kolejne 5 miesięcy to intensywna nauka Java Script i narzędzi wspomagających efektywne tworzenie kodu. W programie znalazły się Bootstrap, JQuery Angular, Git - narzędzia wspierające programowanie wykorzystywane w firmach. Całość zakończy się projektem zespołowym tworzonym pod opieką praktyków i przy współpracy z firmą informatyczną.

Wraz z certyfikatem PJATK i eduweb.pl uczestnik otrzyma wsparcie w poszukiwaniu swojej pierwszej pracy jako programista oraz półroczną opiekę merytoryczną już po zakończeniu kursu.
Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji, terminach i programie można znaleźć na stronie toriiacademy.pl